search
REKLAMA
News

TIMOTHEÉ CHALAMET jako PAUL ATRYDA na kolejnym zdjęciu z DIUNY Denisa Villeneuve’a

Łukasz Budnik

12 maja 2020

REKLAMA

Wczoraj do sieci trafiło nowe zdjęcie z wyczekiwanej Diuny Denisa Villeneuve’a, przedstawiające postaci grane przez Josha Brolina i Timotheé Chalameta. Ten drugi, wcielający się w widowisku science fiction w Paula Atrydę, jest też centralną postacią kolejnej fotki która trafiła do sieci.

Zdjęcie przedstawia Paula podczas treningu. Fotka to skan z magazynu Empire – pozostaje nam czekać na jej oficjalne udostępnienie w wysokiej jakości. Na ten moment przedstawia się tak:

Akcja Diuny dzieje się w przyszłości. Najważniejszą planetą w świecie stworzonym przez Franka Herberta jest Arrakis, znana też jako tytułowa Diuna. To właśnie tam odnaleźć można złoża melanżu, substancji wydłużającej ludzkie życie i umożliwiającej ponadwymiarowe podróże. Na Diunę przybywa książę Leto I Atryda wraz z lady Jessiką i synem Paulem (w tej roli Chalamet) oraz ich armią. Na skutek zdrady trafiają do Fremenów, koczowniczych wojowników.

Czy według was Chalamet poradzi sobie w głównej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA