search
REKLAMA
News

Sarah Paulson opowiedziała, w jaki sposób MATTHEW PERRY pomógł jej otrzymać rolę w serialu

Paulson i Perry spotkali się na planie serialu “Studio 60”.

Łukasz Budnik

22 listopada 2023

REKLAMA

Od czasu śmierci Matthew Perry’ego aktor wielokrotnie był wspominany przez swoich kolegów i koleżanki po fachu, którzy dzielili się historiami na jego temat. Nową podzieliła się Sarah Paulson, która spotkała się z Perrym na planie Studia 60 Aarona Sorkina. 

Paulson wspomina, że Perry pomógł jej otrzymać rolę Harriet Hayes.

Byłam w takim punkcie kariery, że desperacko potrzebowałam pracy. On przyjaźnił się wówczas z moją ówczesną najlepszą przyjaciółką Amandą Peet, która także grała w tym serialu, jak również w filmie “Jak ugryźć 10 milionów”. Spotkał się ze mną na parkingu przed moim finałowym przesłuchaniem i w swoim samochodzie przećwiczył ze mną kilka razy moją scenę, żebym miała przewagę. Nie musiał tego robić, a jednak poświęcił mi swój czas.

Paulson dodała, że wspaniale czuła się, gdy udawało jej się rozśmieszać Perry’ego.

Studio 60 niestety nie utrzymało się długo na antenie – doczekało się jedynie jednego sezonu, emitowanego w latach 2006-2007. Serial opowiadał o tym, co dzieje się za kulisami programu w stylu Saturday Night Live.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA