search
REKLAMA
News

SAMUEL L. JACKSON w pierwszym klipie z nowego rozdziału serii PIŁA

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2021

REKLAMA

Do sieci trafił właśnie pierwszy klip z filmu Spirala: Nowy rozdział serii Piła. W filmie wystąpią Chris Rock (także inicjator powstania nowej odsłony), Max Minghella, Marisol Nichols i Samuel L. Jackson. Całość produkowana jest przez Marka Burga i Orena Koulesa – zespół stojący za oryginalną Piłą, a za reżyserię odpowiada Darren Lynn Bousman, a scenariusz napisali Josh Stolberg i Pete Goldfinger. 

Rock wcieli się w Ezekiela Banksa, który wraz ze swoim nowym partnerem będzie prowadzić dochodzenie w sprawie morderstw przypominających inne sprawy sprzed lat. Obaj wplączą się w nową grę mordercy. Ojca Banksa gra właśnie Samuel L. Jackson, który jest też bohaterem pierwszego opublikowanego fragmentu filmu. Choć klip trwa zaledwie pół minuty, tyle wystarcza, by aktor wypowiedział często używane przez niego na ekranie słowo “motherfucker”. Poniżej fragment oraz opublikowany kilka tygodni temu zwiastun.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła trafi do kin 14 maja, rok po planowanej premierze.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA