search
REKLAMA
News

SACHA BARON COHEN uważa, że Maria Bakalova, wcielająca się w córkę BORATA, zasługuje na nominację do Oscara

Łukasz Budnik

27 października 2020

borat 2 1
REKLAMA

Na Amazon Prime Video dostępna jest druga część przygód Borata, w którego wciela się Sacha Baron Cohen. Tym razem reporter z Kazachstanu podróżuje do USA aby porozmawiać z politykami i przywrócić reputację swojego kraju. Towarzyszy mu córka Tutar, grana przez bułgarską aktorkę Marię Bakalovą. Cohen uważa, że powinna ona dostać za swój występ nominację do Oscara.

W jednym z niedawnych wywiadów aktor powiedział:

To niesamowita aktorka. Przesłuchaliśmy około 600 młodych kobiet z całego świata i to ona jest przezabawna. Jest jedną z najodważniejszych aktorek w historii. Jeśli nie dostanie nominacji do Oscara, to będzie parodia. (…) Ma nie tylko talent komediowy – umie też sprawić, że się rozpłaczesz. Dlatego dostała rolę. Gdy odegrała scenę rozstania, musieliśmy przerwać bo sam się wzruszyłem. Jest jedyna w swoim rodzaju. Wyobraźcie sobie przybycie do Ameryki po raz pierwszy i granie z prawdziwymi ludźmi w niełatwych sytuacjach. Jej się to udało. To rewelacja.

O Bakalovej i jej postaci zrobiło się głośno ze względu na scenę, w której przeprowadza wywiad z Rudym Giulianim i udaje się z nim do hotelowego pokoju, gdzie mężczyzna kładzie się na łóżku i wkłada ręce w spodnie – więcej tutaj.

Podobał wam się występ aktorki?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA