search
REKLAMA
News

Reżyser AVENGERS: KOŃCA GRY uważa, że Marvel powinien poczekać z wprowadzeniem nowego WOLVERINE’A

Łukasz Budnik

10 lipca 2020

REKLAMA

Kiedy myślimy dziś o postaci Wolverine’a, przed oczami staje nam zapewne Hugh Jackman. Aktor z wielkim powodzeniem wcielał się w rolę słynnego mutanta w latach 2000-2017, kończąc swoją przygodę z postacią filmem Logan. Wolverine. Później prawa do tej  postaci przejął Disney (poprzez nabycie studia Fox), a to oznacza, że Logan zapewne pojawi się kiedyś w MCU. O tym, kiedy powinno to nastąpić, wypowiedział się ostatnio Joe Russo, reżyser Avengers: Końca gry. 

Russo w wywiadzie dla Comicbook.com przyznał, że marzyło mu się pokazanie Wolverine’a w filmach MCU, które stworzył wraz ze swoim bratem, jednak rozsądniej jest z tym się wstrzymać.

Wolverine zawsze był jednym z moich ulubionych bohaterów. 181. numer serii “Incredible Hulk” był jednym z pierwszych komiksów w mojej kolekcji, a to właśnie tam zadebiutował Wolverine. Hugh Jackman odwalił kawał niesamowitej roboty z tą postacią i myślę, że Marvel powinien odczekać, zanim ktoś inny zagra tego bohatera.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, w zeszłym roku potwierdził, że w MCU zobaczymy grupę X-Men, choć na ten moment nie wiadomo, kiedy to nastąpi – może minąć nawet kilka lat. Hugh Jackman pożegnał się z postacią trzy lata temu i kilkakrotnie powtarzał, że nie zamierza do niej wracać. Zgadzacie się z Russo, że powinno minąć trochę czasu nim Wolverine znów zagości na ekranach?

Przypominamy tekst Filipa Pęzińskiego, w którym typuje on aktorów pasujących do postaci Logana.

Grafika główna: Mimic News

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA