search
REKLAMA
News

Prace na planie drugiego sezonu WIEDŹMINA zakończone. HENRY CAVILL na zakulisowym zdjęciu

Łukasz Budnik

2 kwietnia 2021

wiedzmin sezon 2 1 scaled
REKLAMA

Po 158 dniach zdjęciowych i wielu komplikacjach związanych z pandemią, wczoraj zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Ekipa pracowała na planie od lutego 2020, a w tworzeniu nowej części popularnego serialu pracowało 89 członków obsady oraz 1200 osób z ekipy. 

Przypomnijmy, że w kolejnych odcinkach serialu Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Z okazji zakończenia realizacji drugiego sezonu, Netflix udostępnił nowe zdjęcie Henry’ego Cavilla oraz krótki filmik. Zobaczycie je poniżej:

W drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Premiera nowych odcinków planowana jest jeszcze na ten rok.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA