search
REKLAMA
News

Pojawił się opis nowej zapowiedzi THE FLASH. Jest Michael Keaton i nawiązanie do “Batmana” z 1989 roku

“The Flash” trafi do kin w 2023 roku.

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2022

the flash
REKLAMA

W przyszłym roku ma odbyć się premiera filmu The Flash, kolejnej odsłony kinowego uniwersum DC. Widowisko reżyseruje Andy Muschietti, twórca dwóch części Tego, na podstawie scenariusza Christiny Hodson, autorki Ptaków Nocy. Fabuła ma być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości.

Tytułową rolę zagra Ezra Miller, a poza nim na ekranie mają się pojawić się Kiersey Clemons jako Iris West, Sasha Calle jako Supergirl oraz Ben Affleck i Michael Keaton jako dwie wersje Batmana. Powróci też Michael Shannon w roli generała Zoda. Podczas wczorajszego CinemaCon pokazano nową zapowiedź filmu. Nie została ona upubliczniona, ale do sieci trafił jej opis.

Pojawiają się wielokrotne ujęcia Barry’ego w kolejce. Barry cofa się w czasie i widzi, jak ginie jego matka, Nora Allen. Batman Keatona w pewnym momencie cytuje “Batmana” z 1989 roku, z uśmiechem mówiąc “Chcesz poszaleć? Zaszalejemy razem”. Robi to w kostiumie, ale bez maski. Bruce ma siwe włosy, więc jasne jest, że jest starszy. Na krótko pojawia się też Zod Michaela Shannona, widzimy Supergirl. W materiale Batman Keatona jeździ na batmotocyklu, a nad nim w zwolnionym tempie przeskakuje samochód. Pokazano rozmaite kostiumy Batmana w jego posiadłości, a wszystko są wariantami stroju z 1989.

the flash batman

W innej relacji pojawia się też wzmianka o młodym Supermanie, choć bez kontekstu.

The Flash zadebiutuje 23 czerwca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA