PIOTR ADAMCZYK dołączył do MCU? Zagra w serialu HAWKEYE?

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Trwa realizacja kolejnego serialu Disney+, zatytułowanego Hawkeye i poświęconego postaci Clinta Bartona. Obok powracającego w tytułowej roli Jeremy’ego Rennera w serialu wystąpi także Hailee Steinfeld, która wcieli się w Kate Bishop. Niewykluczone, że w produkcji pojawi się również… Piotr Adamczyk.

Aktor przebywa aktualnie w Atlancie, pracując nad tajemniczym projektem – tam właśnie trwają też zdjęcia do Hawkeye’a. Co więcej, Adamczyk obserwuje na Instagramie profile poświęcone nadchodzącemu serialowi (oraz innych aktorów w nim występujących), co jeszcze bardziej skłania ku myśli, że jest z nim powiązany. Mógłby zagrać kogoś powiązanego ze znaną z komiksów postacią Kazimierza Kaźmierczaka. Oczywiście aktor milczy na ten temat. Jeśli udział Adamczyk w Hawkeye’u rzeczywiście by się potwierdził, byłaby to kolejna anglojęzyczna produkcja w jego dorobku (po Madame Secretary, Odpowiedniku oraz For All Mankind).

Przypuszczenia na temat tego, że Adamczyk mógł dołączyć do Marvela, pojawiły się dziś na fanpage’u Łysy z Marvela

Na tę chwilę wieści te można traktować tylko jako plotkę. Pozostaje czekać na oficjalne informacje.

Scenariusz Hawkeye’a przygotował Jonathan Igla, który wcześniej pracował przy serialu Mad Men, a w gronie reżyserów znaleźli się Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhys Thomas.

Ostatnio dodane