search
REKLAMA
News

NIE CZAS UMIERAĆ. Pełny ZWIASTUN kolejnego filmu o Bondzie!

Łukasz Budnik

4 grudnia 2019

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy pełny zwiastun nowej odsłony przygód James Bonda, zatytułowanej Nie czas umierać

Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy dysponującego niebezpieczną nową technologią. Przeciwnika zagra Rami Malek.

Tutaj zobaczycie plakaty promujące film.

Realizacja Nie czas umierać została kilkakrotnie przerwana ze względu na wypadki na planie, między innymi skręcenie kostki przez Daniela Craiga i eksplozję, która zraniła jednego z członków ekipy.

Daniel Craig po raz ostatni wciela się w rolę Bonda. Poza nim i Malekiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris, Davida Dencika i Lashanę Lynch, która według plotek wcieli się w następczynię Bonda na stanowisku agenta 007. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga, a premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA