search
REKLAMA
News

LISA KUDROW mówi o planowanym spotkaniu PRZYJACIÓŁ. “Nagrałam już coś na tę okazję”

Łukasz Budnik

15 stycznia 2021

REKLAMA

Wyczekiwana realizacja ponownego spotkania obsady Przyjaciół, które miało mieć miejsce w ramach specjalnego programu na HBO Max, już kilka razy opóźniła się w wyniku komplikacji przysporzonych przez pandemię.

Początkowo data premiery była ustalona na dzień debiutu samego kanału, jednak sytuacja na świecie wykluczyła tę możliwość. W listopadzie zeszłego roku odtwórca roli Chandlera Binga, Matthew Perry, utrzymywał, że spotkanie dojdzie do skutku i rzuca trochę światła na nowy termin – zapowiedział, że spotkanie jest przełożone na początek marca 2021.

W programie, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach, ma wystąpić kompletna obsada: Perry, Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer (Ross). Teraz kolejnych informacji udzieliła Kudrow, która w podcaście “Literally!” potwierdziła, że realizacja zaplanowana jest na wczesną wiosnę i dodała, że już nagrała coś na tę okazję. Aktorka przypomniała jednak, że w programie aktorzy nie wcielają się w swoje postaci.

Zbieramy się razem, co nie zdarza się często. Ostatni raz wystąpiliśmy wspólnie przed ludźmi w 2004 roku.

Marta Kaufman, współtwórczyni serialu, mówiła niegdyś, że przesunięcia realizacji specjalnego odcinka wynikają z istotnej kwestii – program potrzebuje publiczności. 

To ogromna część tego, czym są “Przyjaciele”. Nie możemy zrobić tego bez widzów. Wszyscy czekamy, aż będziemy mogli zaprosić publiczność do programu na żywo.

Niestety na tę chwilę widzowie w Polsce nie mają możliwości obejrzeć Przyjaciół w żadnym serwisie streamingowym – na początku stycznia zniknął z Netflixa. Platforma HBO Max ma jednak pojawić się w Polsce już w tym roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA