search
REKLAMA
News

LADY GAGA i ADAM DRIVER we fragmencie filmu DOM GUCCI

Dom Gucci zadebiutuje 26 listopada 2021 roku.

Łukasz Budnik

13 listopada 2021

REKLAMA

Jeszcze w tym miesiącu premiera nowego filmu Ridleya Scotta – Dom Gucci. To bazowana na faktach opowieść o zabójstwie Maurizia Gucciego, wnuka założyciela słynnego domu mody. Scenariusz produkcji został oparty na książce Sary Gay Forden pt. The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed

Lady Gaga wciela się w Patrizię Reggiani, żonę Maurizia, która zleciła jego zabicie. Kobieta spędziła w więzieniu 18 lat. Maurizia gra Adam Driver, a w obsadzie znajdują się jeszcze m.in. Al Pacino, Jeremy Irons, Salma Hayek oraz Jared Leto. Kilka dni temu w Londynie odbyła się premiera filmu, a na Twitterze pojawiły się pierwsze reakcje, w tym zachwyty nad Gagą i Leto oraz spostrzeżenia, że całość może podzielić odbiorców, ponieważ całość jest bardzo campowa i sprawia wrażenie “dwóch filmów w jednym”. Tymczasem studio MGM kontynuuje promocję filmu; do sieci trafił fragment filmu z udziałem Gagi i Drivera oraz krótki reportaż z wypowiedziami aktorów. Oba materiały poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA