search
REKLAMA
News

KSIĄŻĘ W NOWYM JORKU 2. Pełny zwiastun filmu

Łukasz Budnik

3 lutego 2021

REKLAMA

W sieci zadebiutował kolejny, pełny zwiastun filmu Książę w Nowym Jorku 2, kontynuacji kultowej komedii z 1988 roku, w której Eddy Murphy wciela się w Akeema, księcia królestwa Zamundy.

W pierwszym filmie książę odwiedził Amerykę w poszukiwaniu odpowiedniej kandydatki na księżniczkę. Po ponad 30 latach Akeem ma zostać królem, jednak pozbawionym spadkobiercy. Jego ojciec wyznaje mu na łożu śmierci, że wie o istnieniu jego potomka mieszkającego gdzieś w Queens w Nowym Jorku. Przyszły król decyduje się na kolejną wyprawę do Ameryki w poszukiwaniu swojego zaginionego syna. Pomimo wyraźnego sprzeciwu, ponownie towarzyszy mu wierny przyjaciel i doradca, Semmi (Arsenio Hall).

W obsadzie pojawią się też Vanessa Bell Calloway, James Earl Jones, Paul Bates, Wesley Snipes oraz Teyana Taylor. Reżyseruje Craig Brewer.

Książę w Nowym Jorku 2 to produkcja Amazon Studios. Film ma trafić do serwisu streamingowego Amazon Prime Video 5 marca. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA