search
REKLAMA
News

Kolejne prawdopodobne przecieki ze SPIDER-MANA: BEZ DROGI DO DOMU. Zdjęcia kostiumów i grafiki

“Spider-Man: Bez drogi do domu” trafi do kin 17 grudnia.

Łukasz Budnik

31 października 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Fani niecierpliwie jej wyczekują, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w filmie pojawi się multiwersum – Alfred Molina znów wcieli się w Doktora Octopusa, a Jamie Foxx w Electro. Gdy wieści o ich castingu trafiły do sieci, rozpoczęły lawinę plotek o tym, że w filmie zagrają także Tobey Maguire i Andrew Garfield jako poprzednie inkarnacje superbohatera.

W ostatnich miesiącach do sieci trafiło sporo materiałów opisanych jako przecieki ze zbliżającej się produkcji, wśród nich między innymi nagranie z Andrew Garfieldem w stroju Spider-Mana. W ostatnich dniach na Twitterze pojawiły się kolejne fotografie, na których widzimy kostium Zielonego Goblina (do tej roli ma wrócić Willem Dafoe) oraz stroje poprzednich Spider-Manów. Znalazło się też miejsce na zdjęcie wykonane podczas przymiarek kostiumu Tobeya Maguire’a. Zdjęcia poniżej; pamiętajmy, że żadne z nich nie zostało potwierdzone przez Sony jako oficjalny materiał.

W listopadzie ma zadebiutować kolejny zwiastun, w którym być może zostanie potwierdzony udział Maguire’a i Garfielda.

Przypomnijmy, że nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a.  W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA