search
REKLAMA
News

Kilka nowych ujęć w zaktualizowanym zwiastunie LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera

Łukasz Budnik

17 listopada 2020

REKLAMA

Na przyszły rok zapowiedziany jest debiut Ligi sprawiedliwości Zacka Snydera. Film (a właściwie miniserial) który trafi na HBO Max będzie diametralnie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera).

Przypomnijmy, że dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Snyder pracuje obecnie nad realizacją nowego materiału.   Według informacji, Snyder na dokończenie swojej wizji filmu otrzymał 70 milionów dolarów. Dzieło reżysera wymaga jeszcze dopracowania efektów specjalnych oraz ostatecznego montażu. Na początku listoada oficjalnego kanału HBO Max zniknął zwiastun nadchodzącego widowiska, który zadebiutował dwa miesiące temu. Powodem był brak praw autorskich do utworu “Hallellujah” Leonarda Cohena, który stanowi tło muzyczne trailera. Dziś do sieci trafiła zaktualizowana wersja zapowiedzi.

https://www.youtube.com/watch?v=XIOU_k4mwDw&ab_channel=HBOMax

Snyder potwierdził dziś, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału. Pokazał też nowe zdjęcie Steppenwolfa:

Czekacie na Ligę sprawiedliwości Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA