search
REKLAMA
News

JOHNNY DEPP nie tęskni za serią PIRACI Z KARAIBÓW. “Podróżuję z Jackiem Sparrowem”

Łukasz Budnik

17 kwietnia 2021

REKLAMA

Jack Sparrow to nie tylko jedna z najpopularniejszych ról w dorobku Johnny’ego Deppa, lecz także ikoniczna filmowa postać. Depp po raz pierwszy wcielił się w słynnego kapitana w 2003 roku w filmie Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perłya później powtórzył swój występ w czterech sequelach. Nie zapowiada się jednak, by  miał powrócić do roli – Disney planuje kontynuację już bez udziału Deppa.

Aktor promuje aktualnie swój film Minamata, a przy okazji jednego z wywiadów został zapytany o to, czy tęskni za rolą Jacka Sparrowa. Depp dał do zrozumienia, że postać ta jest mu na tyle bliska, że nigdy się z nią nie rozstaje.

Nie tęsknię, bo mam to każdego dnia. Ta seria zawsze jest ze mną, podróżuję z kapitanem Jackiem w mojej walizce. Należę do Jacka Sparrowa, a on jest mi lojalny.

Depp dodał, że w miarę możliwości lubi odwiedzać dzieci w szpitalach przebrany za Sparrowa i spędzać czas na interakcji z młodymi pacjentami, oczywiście cały czas będąc w roli. Na stronie change.org znajduje się popularna petycja o przywrócenie Deppa do serii filmów – podpisało ją już ponad 580.000 tysięcy osób, a nowe nazwiska pojawiają się właściwie codziennie. Według autorów petycji, Piraci z Karaibów polegną bez Deppa w roli Sparrowa, który jest twarzą serii poczynając od 2003 roku, gdy przybył na tonącej łodzi do Port Royal.

Tymczasem Depp za pośrednictwem swojego prawnika ujawnił nowe dowody w sprawie Amber Heard, która toczy się od kilku miesięcy – więcej tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA