search
REKLAMA
News

JOHNNY DEPP chciał, żeby AMBER HEARD straciła rolę w “Aquamanie” i obrażał ją w wiadomościach do innych osób

Łukasz Budnik

9 grudnia 2020

REKLAMA

Kilkanaście dni temu Johnny Depp opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformował, że na prośbę studia Warner Bros. rezygnuje z roli Gellerta Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach 3. Wiadomość pojawiła się niedługo po tym, jak aktor przegrał w Wielkiej Brytanii proces o zniesławienie, którego miała dopuścić się gazeta The Sun, nazywając go na swoich łamach m.in. “żonobijcą”, w kontekście relacji z jego byłą żoną, Amber Heard. Sytuacja wywołała pośród fanów Deppa gwałtowny sprzeciw i pojawiły się głosy o niesprawiedliwości.

Miłośnicy aktora zwracali uwagę na okoliczności wskazujące na to, iż to on był tutaj ofiarą (na przykład fakt, że Heard miała mu odciąć butelką kawałek palca). Błyskawicznie została stworzona petycja o przywrócenie aktora do roli Grindelwalda, jak również do serii Piraci z Karaibów. Wygląda jednak na to, że sytuacja mogła się odwrócić – dziś do sieci trafił rozbudowany artykuł z The Hollywood Reporter, którego autor przytacza kilka niewygodnych faktów na temat Deppa, w tym wiadomości aktora, w których pisał obraźliwie o byłej żonie i wyrażał chęć zwolnienia jej z Aquamana. W wiadomości do swojej siostry Depp napisał:

Chcę, żeby zastąpiono ją w filmie Warner Bros.

Depp pisał też do agenta, który niegdyś reprezentował Heard – Christiana Carino, pisząc mu, że aktorka błaga o upokorzenie i je dostanie. Wspominał o tym, że Heard “ssała kutasa Elona Muska” i nie ma dla niej litości, a także nazywał beznadziejnym, nadużywanym marketem rybnym. Dodawał, że Heard zderzy się ze ścianą i określił ją jako “pożeraczkę spermy” oraz “striptizerkę wartą 50 centów”. Z kolei w wiadomości do aktora Paula Bettany’ego zapowiadał, że ją spali, lecz wcześniej utopi, a po fakcie “wyrucha jej zwęglone zwłoki aby upewnić się, że jest martwa”.

W raporcie “The Hollywood Reporter” czytamy też między innymi, że jeden z przedstawicieli studia filmowego określił Deppa jako osobę “radioaktywną” i dodał, że nie da się z nim pracować (więcej o kłopotach studia z Deppem tutaj). Poniżej cytaty z Deppa w oryginale:

“[Heard is] begging for total global humiliation. She’s gonna get it. I’m gonna need your texts about San Francisco brother … I’m even sorry to ask … But she sucked [Elon Musk’s] crooked dick and he gave her some shitty lawyers … I have no mercy, no fear and not an ounce of emotion or what I once thought was love for this gold digging, low level, dime a dozen, mushy, pointless dangling overused flappy fish market … I’m so fucking happy she wants to fight this out!!! She will hit the wall hard!!! And I cannot wait to have this waste of a cum guzzler out of my life!!! I met fucking sublime little Russian here … Which makes me realize the time I blew on that 50 cent stripper … I wouldn’t touch her with a goddam glove.”

“Let’s burn Amber!!!” (…) “Let’s drown her before we burn her!!! I will fuck her burnt corpse afterwards to make sure she’s dead.”

Tutaj przeczytacie pełen artykuł.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA