search
REKLAMA
News

HARRY STYLES księciem Erykiem w aktorskiej “Małej syrence”?

Łukasz Budnik

17 lipca 2019

REKLAMA

Trwa kompletowanie obsady aktorskiej Małej syrenki. Wiemy już, że rolę tytułową zagra Halle Bailey. Zagraniczne media informują, że rolę księcia Eryka negocjuje Harry Styles.

Bohater ten w animacji z 1989 roku został uratowany przez syrenkę przed utonięciem. Zakochana w nim Arielka, chcąc odnaleźć go na lądzie, zawarła układ z Urszulą, by ta dała jej ludzkie nogi w zamian za głos.

Styles zdobył sławę jako członek zespołu One Direction. Później rozpoczął solową karierę, a swój debiut aktorski zaliczył w Dunkierce Christophera Nolana, która zarobiła ponad 520 milionów dolarów na całym świecie. Styles walczył niedawno o rolę Elvisa Presleya w filmie biograficznym reżyserowanym przez Buzza Luhrmanna, ta jednak trafiła przedwczoraj do Austina Butlera.

Styles w “Dunkierce” (z lewej)

Produkcja Małej syrenki ma rozpocząć się na początku 2020 roku. Film reżyseruje Rob Marshall, który w zeszłym roku nakręcił Mary Poppins powraca. O role wciąż starają się jeszcze Melissa McCarthy, Jacob Tremblay i Awkwafina.

Chcielibyście zobaczyć (i posłuchać) Stylesa jako Eryka?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA