search
REKLAMA
News

Gaten Matarazzo w 2016 roku przypadkiem wyjawił wątek z 4. sezonu STRANGER THINGS. Aktor komentuje

Gwiazda “Stranger Things” w 2016 roku niechcący wyjawiła jeden z istotnych wątków 4. sezonu.

Łukasz Budnik

27 czerwca 2022

stranger things gaten
REKLAMA

W czwartym sezonie Stranger Things bohaterowie mierzą się z kolejnym zagrożeniem z innego wymiaru – tym razem jest to Vecna, który zabija swoje ofiary wprowadzając je najpierw w trans. W zakończeniu pierwszej części sezonu okazuje się, że Vecna to tak naprawdę Henry Creel, pierwszy obiekt badań Martina Brennera. 001 podstępem nakłonił Jedenastkę do tego, by usunęła z jego ciała chip niwelujący moce, a potem zabił inne badane dzieci; Jedenastce udało się go jednak pokonać i wysłać do innego wymiaru.

Po premierze pierwszej części sezonu w sieci popularność zyskał fragment starszego wywiadu z obsadą, w tym z Gatenem Matarazzo, serialowym Dustinem. Młody aktor przypadkiem zdradził w nim, w jaki sposób potoczy się akcja w czwartym sezonie. Matarazzo opowiadał o fanowskiej teorii, która mu się wyjątkowo spodobała – mówiła ona, że większość innych badanych w laboratorium Brennera nie żyje, a niektórzy są uwięzieni w Upside Down. Gdy teoria okazała się w zasadzie słuszna, a klip zyskał w ostatnich tygodniach popularność, aktor odniósł się do niego w nowej rozmowie z portalem Seventeen:

To było szalone. Czytałem po prostu fanowską teorię z Reddita, która – jak się okazało – była w punkt. Cieszę się, że dopiero teraz ten klip stał się viralem, bo było to zadziwiająco trafne. Dobrze, że nie zyskało to na popularności przed premierą czwartego sezonu.

Poniżej fragment wywiadu z 2016 roku:

Ostatnie odcinki czwartego sezonu zadebiutują w piątek 1 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA