search
REKLAMA
News

Fani sugerują, żeby KRISTEN STEWART zagrała Jokera w kontynuacji THE BATMAN. Aktorka odpowiada

Kristen Stewart już wkrótce będziemy mogli oglądać w roli Diany Spencer.

Łukasz Budnik

21 października 2021

REKLAMA

Kilka dni temu zadebiutował zwiastun The Batman, który wzbudził powszechne uznanie w sieci. Antagonistą tytułowego bohatera będzie w filmie Riddler, grany przez Paula Dano. Na ten moment nie wiadomo, czy w przypadku ewentualnych kontynuacji twórcy będą chcieli pokazać kolejną wersję Jokera, jednak fani mają już swój pomysł na to, kto mógłby zagrać tę rolę. Chodzi o Kristen Stewart.

Gdyby twórcy zdecydowali się na taki krok, Stewart i wcielający się w Batmana Robert Pattinson spotkaliby się na planie po raz pierwszy od zakończenia serii Zmierzch. Co o takiej propozycji castingu sądzi sama zainteresowana? W rozmowie z “Variety” Stewart odniosła się do kampanii prowadzonej przez fanów, stwierdzając:

Podoba mi się energia, która to napędza. (…) Może nie powinniśmy włóczyć się tą samą ścieżką, ale podoba mi się ten entuzjazm. Wymyślmy coś innego. Chętnie zagrałaby szaloną, przerażającą osobę.

Dopytana, czy to definitywne “nie”, aktorka odpowiedziała:

Nie mówię “nie”, ale ta perspektywa aż tak mnie nie ekscytuje. Zróbmy coś nowego.

Tymczasem Stewart już 5 listopada będziemy mogli oglądać w filmie Spencer, gdzie wcieliła się w rolę księżnej Diany. Z recenzji wynika, że Spencer skupiono się na stworzeniu pełnokrwistej postaci, a swojemu zadaniu Stewart podołała znakomicie. Aktorka nie ucieka się jedynie do naśladowania Diany, lecz tworzy świetną kreację, magnetyczną i delikatną jednocześnie, a jej praca nad akcentem i manieryzmami jest nieskazitelna. O Stewart mówi się już w kontekście przyszłorocznych Oscarów.

The Batman zadebiutuje z kolei 4 marca 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA