search
REKLAMA
News

Kolejny zwiastun THE BATMAN zadebiutował w sieci!

“The Batman” trafi na ekrany 4 marca 2022 roku.

Łukasz Budnik

16 października 2021

REKLAMA

Zgodnie z zapowiedziami, podczas wydarzenia DC FanDome zadebiutował nowy zwiastun The Batman Matta Reevesa.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 4 marca 2022 roku. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz. Widzowie, którzy mieli już okazję zobaczyć fragmenty The Batman, podkreślali, że film Reevesa jest klimatem zbliżony do horroru i nie stroni od przemocy.

Premiera The Batman była już kilka razy przekładana – pierwotnie do kin miał trafić w czerwcu tego roku. Pierwotnie film miał być osobistym projektem Bena Afflecka, który miał także zagrać wersję Batmana znaną z DCEU, ostatecznie jednak po jego (jak się okazało, tymczasowej) rezygnacji z grania Batmana, projekt przejął Reeves.

Poniżej zobaczycie nowy zwiastun:

Poniżej także materiał zza kulis:

W planach są już kontynuacje The Batman oraz dwa spin-offy – jeden poświęcony policji w Gotham, a drugi Pingwinowi granemu przez Colina Farrella. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA