search
REKLAMA
News

Fan Marvela obejrzał w kinie AVENGERS: KONIEC GRY rekordową liczbę razy

Łukasz Budnik

28 marca 2021

REKLAMA

Ile razy oglądaliście swój ulubiony film? Ramiro Alanis, trener personalny z Florydy, ustanowił niezwykły rekord w dziedzinie powtórkowych seansów – aż 191 razy wybrał się do kina na Avengers: Koniec gry. Jeszcze nikt przed nim nie był w kinie tyle razy na tym samym filmie. 

Co ciekawe, poprzedni rekordzista w tej kategorii został wyłoniony przy okazji poprzedniej części serii o Avengers: Wojny bez granic. Sytuacja z Końcem gry jest jednak na tyle utrudniona, że produkcja trwa aż 3h. Obejrzenie jej 191 razy daje nam 576 godzin, czyli 24 doby – niemal pełny miesiąc ciągłego oglądania tej samej produkcji. Ustanowienie rekordu nie przyszło Alanisowi z łatwością.

Najtrudniejsze w tej próbie było porzucenie życia towarzyskiego oraz czasu z rodziną i siłowni. Musiałem też zorganizować sobie pracę tak, żeby móc chodzić na seanse.

Choć Koniec gry kilkanaście dni temu musiało ustąpić miejsca Avatarowi na szczycie listy najlepiej zarabiających filmów wszech czasów, po premierze w kinach przebiło wynik ustanowiony przez widowisko Jamesa Camerona – Alanis z pewnością dołożył do tego cegiełkę swoimi 191 wizytami na seansie.

Jeśli ktoś (gdy będzie już taka możliwość) chciałby podjąć rekord Alanisa, on sam ma dla was radę: przygotujcie się psychicznie i fizycznie, planujcie, a wszystko może się udać. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA