search
REKLAMA
News

BRAT STALLONE’A FRAJEREM DEKADY? Suma wszystkich newsów

Szymon Skowroński

1 kwietnia 2018

REKLAMA

Wiemy, że macie mało czasu, dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń filmowych dnia.

Frank Stallone i jego akt odwagi

Frank Stallone, brat swojego brata – Sylvestra Stallone’a, obraził na Twitterze Davida Hogga – ucznia ocalałego ze strzelaniny w liceum Stoneman Douglas, obecnie – aktywistę przeciwko posiadaniu broni w USA. Stallone nazwał Hogga “bogatą cipką” i stwierdził, że jego rówieśnicy na pewno marzą, żeby mu dokopać. Potem aktor i piosenkarz usunął wpisy, zablokował swojego Twittera i wrócił do pracy nad dokumentalnym filmem o sobie samym. Wierzę, że skoro Sylvester mógł się zmienić, i ja mogłem się zmienić, i wszyscy mogli się zmienić, to i Frank może się zmienić. Na przykład w kamień.

Shane Black pokazuje busz

Reżyser najnowszej odsłony Predatora pokazał obrazek dżungli na swoim Twitterze. Na obrazku widać też niewielką, fluorescencyjną plamkę – jak się można domyślać, jest to krew tytułowego drapieżnika. Skoro krwawi, to można go zabić. A skoro jest kadr, to będzie cały film. Czekam z niecierpliwością. Predatora kocham od czwartego roku życia.

Pola łąki Pastwiska Koń krowa kura Kura kaczka Predator Drób O widzę droga chyba na Ostrołękę

Marvel na szybko

Grupa fanów napisała petycję do studia Marvel, aby w materiałach reklamowych pojawiał się Hawkeye. Do tej pory go nie było. Rzecz całkiem zrozumiała – wszystko to wygląda biednie bez Sokolego Oka. John Boyega podobno rozmawiał z Marvelem o roli Blade’a. Problemem mógł być fakt, że Boyega nie jest blady. Szukają nowego Doktora Strange’a. Nie wiem, jak oni wyobrażają sobie znaleźć dziwniejsze nazwisko niż Benedict Cumberbatch.

Kate Mara o Kevinie Spacey’u

Aktorka znana z pierwszego sezonu House of Cards (jej postać zniknęła z serialu na początku drugiej serii) wypowiedziała się w kwestii oskarżeń pod adresem kolegi z planu. Mara jest “wstrząśnięta i zdewastowana” całą sytuacją i czeka na jej dalszy rozwój. Mam wrażenie, że to – jak dotąd – najrozsądniejszy głos w całym ruchu #MeToo i okolicach.

Dowcip bez puenty

Joker produkowany przez Martina Scorsesego, reżyserowany przez Todda Phillipsa, ma być prequelem Mrocznego Rycerza. Dowiemy się, skąd Joker ma blizny. Widzę to tak: film ma konstrukcję jak Rashomon Kurosawy – widzimy jedną historię, ale z kilku punktów widzenia. Wszystkie punkty widzenia będą Jokera, ale każda opowieść będzie różnić się szczegółami na temat pochodzenia blizn. Liczę też, że Joker-Ledger okaże się być synem Jokera-Nicholsona. Fajnie byłoby też, gdyby Joker był zrobiony w CGI, a głosu podłożył mu Mark Hamill. I jeszcze chciałbym, żeby ten film nie powstał.

Asia Argento – dramat od Szekspira na podstawie twittów

Dramatis personae: Asia Argento – jedna z najgłośniejszych działaczek #MeToo, oskarżyła Harveya Weinsteina o molestowanie.

Catherine Breillat – francuska pisarka, znana z kontrowersyjnych poglądów: m.in. potępia #MeToo i inne tego typu ruchy.

David Hamilton – angielski fotograf i reżyser posądzany o pedofilię.

Argento: Weinstein do więzienia! Faceci to świnie!

Breillat: Argento nie ma racji, Weinstein nie jest taki zły! Kobiety to też świnie!

Argento: Breillat nie ma prawa mnie oceniać, jeśli zadawała się z z Davidem Hamiltonem!

Hamilton: (nic nie mówi, bo popełnił samobójstwo parę lat wcześniej).

Chór: Argento, Argento, zapomniałaś, że podpisałaś petycję wspierającą Polańskiego?

Ciąg dalszy nastąpi(?)

Kurtyna.

REKLAMA