search
REKLAMA
News

CZARNY JEZUS PRZYCIĄGA TŁUMY WIERNYCH. Suma wszystkich newsów

Szymon Skowroński

2 kwietnia 2018

John Legend Jesus Christ Superstar
REKLAMA

Wiemy, że macie mało czasu, dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń filmowych dnia.

Czarny Jezus przyciąga tłumy wiernych

Telewizyjne show łączące w sobie koncert i musical, Jesus Christ Superstar Live in Concert, święci triumfy za wielkim oceanem różnic mentalnych – w USA. W produkcji NBC w rolę syna bożego wcielił się czarnoskóry piosenkarz – John Legend. Na drugim planie Alice Cooper jako Król Herod. Format oparty na sztuce Andrew Lloyda Webbera oglądało prawie 10 milionów widzów. NBC zamówiło już kolejne spektakle: Mahomet – największy Youtuber wszech czasów (w roli głównej Seth Rogen), Wielka Nadzieja Czarnych: Życie i czasy Spike’a Lee (występują: Joe Pesci jako Spike Lee, Zac Efron jako Denzel WASHington i Rupert Grint jako Terence Blanchard) oraz Ja, Jahwe (w rolę żydowskiego Boga wcieli się Lupita Nyong’o).

Octavia Spencer o niewolnictwie

Zdobywczyni Oscara tym razem w roli producenta wykonawczego – aktorka wzięła na swoje barki projekt zatytułowany Mumbet. Film opowiadać będzie historię Afroamerykanki, która przestała być niewolnicą na podstawie wyroku sądu w 1781 w stanie Massachusetts. Kobieta złożyła pozew, kiedy usłyszała słowa Konstytucji Amerykańskiej, że wszyscy ludzie są równi. W pełni się zgadzam z tym wyrokiem i liczę, że główna rola przypadnie jakiemuś azjatyckiemu aktorowi.

Spielberg rozmnaża dukaty

Player One zebrał 53 miliony dolarów w amerykańskim boxoffisie, czyli o zaledwie 2 miliony więcej, niż zawiera easter eggów. Film łącznie z promocją kosztował około 350 milionów, więc trochę się jeszcze musi nagrać. Może pomocny będzie Player 2?

Marvel na szybko

Tytuł czwartej części Avengersów nie jest podawany do publicznej wiadomości, żeby fani srali w gacie – potwierdzają Bracia Russo.

everything marvel: Fakt, że bracia Russo nie dają nam tytułu Avengers 4, bo może on zespoilować Infinity War, sprawia, że sram ze strachu.

Bracia Russo: I powinien.

Zack Snyder tłumaczy swoje filmy

Miałem tu napisać coś zabawnego, ale zamiast tego dam w całości wypowiedzi reżysera:

Tłumaczenie (z zachowaniem nieskładnej i absurdalnej konstrukcji zdania):

Pomysł, że w śnie sprawiedliwy człowiek, dobry człowiek szuka sprawiedliwości, ale poszukiwanie sprawiedliwości sprowadziło go do ciemności i jego własny moralny kodeks moralny jest zakwestionowany, a może jest wyłącznie wyrazem jego gniewu, więc kłamstwo w świetle sprawiedliwości staje się sprawiedliwością=światło, dla Batmana jest czymś przeciwnym.

Jeśli ktoś stracił kogoś bliskiego dla siebie, to może stać się podatny na pewne porównanie i może winić pewnego Nietoperza za wydarzenia, o których zbyt szybko Bruce mógłby nie wiedzieć.

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał, dlaczego DCEU to porażka 😉

Dwayne Johnson kontra Depresja

Ulubieniec Ameryki, aktor i były wrestler Dwayne „The Rock” Johnson przyznał, że po tym, jak jego matka próbowała popełnić samobójstwo na jego oczach, latami walczył z depresją. Z całego serca gratuluję Johnsonowi odwagi i życzę mu zdrowia i spokoju ducha. Ale po cichu liczę, że nie będzie chciał z tego zrobić blockbustera.

REKLAMA