search
REKLAMA
News

ARNOLD SCHWARZENEGGER PO OPERACJI SERCA. Suma wszystkich newsów

Szymon Skowroński

31 marca 2018

REKLAMA

Serce nie sługa

Arnold Schwarzenegger dochodzi do zdrowia po operacji. Podczas zaplanowanego wcześniej zabiegu wymiany zastawki serca stan aktora pogorszył się i lekarze postanowili przeprowadzić operację na otwartym sercu. Podobno pierwsze słowa Arnolda po przebudzeniu brzmiały: “I’m back”.

Problemy prawdziwych detektywów

Trzeci sezon antologicznej serii Detektyw znowu na wstrzymaniu. Reżyser Jeremy Saulnier (Green Room, Blue Ruin) wycofał się po nakręceniu dwóch odcinków. Tradycją serii było, że wszystkie odcinki kręci jedna osoba. Producenci szukają nowego kandydata. Podejrzany ma mieć 180 cm wzrostu, kaukaską urodę i umiejętność współpracy z aktorami. Może czwarty sezon powinien być o tym? Bo po pierwszej serii coś się tutaj psuje.

Była rzeczniczka obecnej byłej gwiazdy, znanej z występu w filmie z innym gwiazdorem, który obecnie jest malarzem, żartowała?

Cameron Diaz wraca z aktorskiej emerytury, na której była, ale nikt nie wiedział, że na niej była, dopóki jej koleżanka z planu komedii Ostrożnie z dziewczynami, Selma Blair, rzekomo zażartowała (chociaż niektórzy odebrali to jako prawdę), że Diaz wraca z emerytury, po czym wystosowała sprostowanie, że jej wypowiedź była oczywiście żartem i że jeśli ktoś w tej sytuacji idzie na emeryturę, to właśnie ona – rezygnując ze stanowiska rzecznika prasowego Cameron. Jeśli macie problem ze zrozumieniem powyższego zdania, to chyba dobrze. Ja miałem problem ze zrozumieniem tej sytuacji.

No heloł, Cameronka jestem, krejzolka na maksiorka!

Uwe Boll znowu w akcji

Tym razem – akcji prawniczej. Emerytowanemu reżyserowi nie spodobało się, że najnowsza produkcja z udziałem Dwayne’a “The Rocka” Johnsona ma nosić tytuł Rampage. Przypominamy, że dokładnie tak samo nazywała się trylogia niemieckiego twórcy, specjalisty od kina klasy Z. Na razie nie wiadomo, czy Boll zdaje sobie sprawę, że film The Rocka oparto na grze komputerowej o tym samym tytule. W swoim oświadczeniu zwraca on uwagę na fakt, że mainstreamowe produkcje zabijają niezależne kino, przez co filmowcy tacy jak on tracą publiczność i możliwość kręcenia. My radzimy panu Bollowi, by spróbował nakręcić poprawny film, który nie obraża inteligencji widza. Może znajdzie się publika.

Trevorrow z nagrodą pocieszenia

Colin Trevorrow nakręci trzecią część nowej serii Parku JurajskiegoJurrasic World 3. Trevorrowa odsunięto wcześniej od zakończenia nowej trylogii Gwiezdnych wojen. Reżyser ma więc szansę pogodzić się z traumą, jakiej doznał i znów pokazać swoje umiejętności, które po Powieści Henry’ego (The Book of Henry) zostały wyraźnie zakwestionowane. Trevorrow powoli wyrasta na specjalistę od części trzecich. Może powinien się wziąć za trzeciego Detektywa?

Moc jest z Hanem Solo

Ron Howard oświadczył, że montaż filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie dobiegł końca (premiera 25 maja 2018). Wkrótce zobaczymy trailer. Ma być puszczany w kinach przed seansem Hana Solo. Czekamy.

Avatar

Szymon Skowroński

REKLAMA