search
REKLAMA
News

Austin Butler zdradził, jaki był główny cel QUENTINA TARANTINO na planie “Pewnego razu… w Hollywood”

Austin Butler podzielił się opowieścią o rozmowie z Tarantino na planie filmu.

Łukasz Budnik

25 maja 2022

Sony Pictures Once Upon A TimeIn Hollywood Los Angeles Premiere Arrivals
REKLAMA

Już wkrótce na ekrany trafi Elvis, biografia Elvisa Presleya, w którym główną rolę zagrał Austin Butler. Aktor wcześniej wystąpił między innymi w Pewnego razu… w Hollywood Quentina Tarantino, gdzie wcielił się w rolę Texa, jednego z popleczników Charlesa Mansona. Butler w nowej rozmowie z GQ nawiązał do tamtego filmu.

Z wywiadu dowiadujemy się, że pewnej nocy reżyser zamówił na plan food trucka z naleśnikami dla ekipy i aktorów. Butler opowiada:

Siedzieliśmy tam jedząc naleśniki z Nutellą, a Quentin powiedział: “Czy to nie jest świetne?”. Siedząc z Quentinem i jedząc z nim naleśnika o trzeciej w nocy na planie, pomyślałem o dwunastoletnim sobie. Quentin dodał: “Wiesz, co jest moim głównym celem? Moim celem jest upewnienie się, że wszyscy na tym planie będą się czuć tak dobrze, że ich następna praca będzie do bani”.

tex once upon

Pewnego razu… w Hollywood to dotychczas ostatni film Quentina Tarantino; z rozmaitych wypowiedzi twórcy wynika, że jego kolejne pełnometrażowe dzieło będzie ostatnim w karierze reżyserskiej. W zeszłym roku Tarantino wydał też książkową wersję tej opowieści, która spotkała się z dobrym przyjęciem.

Austina Butlera w roli Presleya będziemy mogli oglądać na ekranach kin od 23 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA