search
REKLAMA
News

Antonio Banderas uważa, że TOM HOLLAND pasowałby do roli Zorro

Antonio Banderas grał Zorro w dwóch filmach.

Łukasz Budnik

27 listopada 2022

banderas holland
REKLAMA

W swojej karierze Antonio Banderas dwa razy wcielił się w rolę Zorro. Zadebiutował w Masce Zorro z 1998 roku, gdzie jego bohater stał się następcą postaci granej przez Anthony’ego Hopkinsa, a rolę powtórzył w Legendzie Zorro, która trafiła na ekrany 7 lat później.

W rozmowie z ComicBook.com Banderas został ostatnio spytany, czy rozważałby powrót do tej roli. Aktor odpowiedział:

Oczywiście, wziąłbym tę opcję pod uwagę, dlaczego nie? W jednym z dzisiejszych wywiadów powiedziałem już, że jeśli miałby to być “Zorro”, zrobiłbym to samo, co Anthony Hopkins w moim pierwszym filmie, czyli znalazłbym swojego następcę. Na przykład Tom Holland. Nakręciłem z nim “Uncharted”, jest bardzo energiczny i zabawny, ma tę iskrę. Dlaczego nie?

zorro e1536435824380

Na ten moment nie słychać nic o kolejnym pełnometrażowym filmie z udziałem Zorro, w przygotowaniu są jednak trzy seriale oparte na tej postaci, choć będące oryginalną wizją twórców (jeden z nich ma być osadzony współcześnie, drugi mieć styl dzisiejszej telenoweli, a trzeci opowiadać o kobiecej bohaterce – producentem tego ostatni, przeznaczonego dla stacji CW, są Robert Rodriguez oraz Sofia Vergara). 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA