search
REKLAMA
News

Aktorzy z HOW I MET YOUR FATHER zapowiadają datę premiery. Przywołują żart z “Jak poznałem waszą matkę”

Główną rolę w “How I Met Your Father” zagra Hilary Duff.

Łukasz Budnik

18 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera spin-offu Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanego How I Met Your Father. Serial został powstaje dla stacji Hulu. 

W głównej roli zobaczymy Hilary Duff, która wcieli się w Sophie. Bohaterka w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przeniosą nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych. Poza Duff, w serialu wystąpią Daniel Augustin, Josh Peck, Ashley Reyes, Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran, Suraj Sharma. Na Twitterze pojawił się klip, w którym obsada zapowiada datę premiery serialu. Produkcja zadebiutuje 18 stycznia.

 

Jak poznałem waszą matkę zakończyło się w 2014 roku i już wtedy mówiło się o serialu będącym jego następcą. Pieczę nad serialem sprawować będą showrunnerzy Tacy jesteśmy oraz Love, Victor –  Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, a wyprodukują go twórcy Jak poznałem waszą matkę, Carter Bays i Craig Thomas.

 Zamówionych zostało 10 odcinków serialu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA