search
REKLAMA
Akcja partnerska

HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC IN CONCERT. Zapowiedź

Karolina Chymkowska

27 września 2017

REKLAMA

JVS Group i Sinfonietta Cracovia zapraszają na drugą  część koncertów symfonicznych do filmów o Harrym Potterze. Tym razem będzie to Harry Potter i Komnata Tajemnic.

Koncerty symfoniczne do filmów o Harrym Potterze wracają do Polski z drugą częścią: Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert. Wydarzenia odbędą się w czterech polskich miastach: Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Niezapomnianą ścieżkę autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480-calowym ekranie HD. Koncerty są częścią światowego tournée, stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Koncerty muzyki filmowej do serii filmów o Harrym Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, są kolejną magiczną przygodą w czarodziejskim świecie J.K. Rowling. Pierwszy z serii koncertów, Harry Potter i Kamień Filozoficzny, wzbudził entuzjazm publiczności. Nam również ogromnie się podobał, o czym możecie przeczytać w recenzji.

Bilety na Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert są w sprzedaży na eventim.pl i w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Więcej informacji na temat cyklu koncertów muzyki filmowej do filmów o Harrym Potterze można znaleźć na stronie www.harrypotterinconcert.co.

Koncerty odbędą się:

17.10 Hala Stulecia Wrocław

18.10 Hala Torwar Warszawa

19.10 Arena Poznań

21.10 Tauron Arena Kraków

https://www.youtube.com/watch?v=7qgy5VVnxxs&t=4s

Bądźcie czujni – już niedługo na film.org.pl konkurs, w którym do wygrania będą podwójne wejściówki na koncerty we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Avatar

Karolina Chymkowska

REKLAMA