search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Fani serialu PRZYJACIELE odkryli pewien nawyk JENNIFER ANISTON. “Jak mogłam tego nie zauważyć?”

Łukasz Budnik

26 lutego 2021

REKLAMA

Choć od zakończenia serialu Przyjaciele minie w tym roku 17 lat, popularność kultowego sitcomu nie maleje. Mnóstwo fanów z pewnością czeka na zapowiedziany na ten rok specjalny program, w którym spotka się cała szóstka aktorów odtwarzających role tytułowej grupy, aby powspominać czas spędzony na planie.

W czasie oczekiwania miłośnicy Przyjaciół urządzają sobie powtórki serialu, zauważając kolejne szczegóły. Kilka dni temu na TikToku rozeszło się spostrzeżenie dotyczące Jennifer Aniston, która wcielała się w postać Rachel. Okazuje się, że aktorka wielokrotnie odchrząkuje przed wypowiedzeniem swojej kwestii. To nie pierwszy raz, gdy tik został zauważony – w zeszłym roku na YouTubie pojawiła się cała kompilacja takich właśnie momentów . W czasie 10 sezonów serialu zauważono ich aż 200.

Zarówno kompilacja, jak i nowe nagranie na TikToku wzbudziły komentarze fanów. “Jak mogłam tego nie zauważyć?”, zastanawiała się jedna z miłośniczek sitcomu, podczas gdy inni rozważali, czy odchrząkiwanie Rachel nie jest elementem budowy postaci. Jakie jest wasze zdanie?

Tutaj możecie zobaczyć wspomniane nagranie z TikToka, które obejrzało do tej pory już ponad milion osób. 

Avatar

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA