search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Tom Holland w zmodyfikowanym zwiastunie POWROTU DO PRZYSZŁOŚCI. Kolejny Deepfake słynnego science fiction

Łukasz Budnik

9 marca 2020

REKLAMA

Kilka tygodni temu ogromną popularność zdobył film z cyklu Deepfake (to tworzone przez użytkowników YouTube’a filmiki, w których na twarze aktorów cyfrowo nałożony jest inny wizerunek), w którym Michael J. Fox i Christopher Lloyd zostali zastąpieni przez Toma Hollanda i Roberta Downeya Juniora. Materiał dotarł nawet do samego Hollanda i wywołał dyskusje na temat ewentualnego rebootu klasyka science fiction. 

Aktor co prawda stwierdził, że nie chciałby wziąć udziału w takim projekcie, bo oryginał jest perfekcyjnym filmem (przeciwny jest także producent filmu), ale sama wizja rozpaliła wyobraźnię widzów. Do sieci trafił kolejny Deepfake – tym razem na warsztat wzięto zwiastun część pierwszej, gdzie twarz Foxa zastąpiono po raz kolejny wizerunkiem Hollanda. Autorem materiału jest użytkownik Stryder.

Temat wziął na warsztat również grafik komputerowy BossLogic, jednak w nieco innym kontekście – stworzył plakat filmu, w którym Holland zagrałby syna Marty’ego, przeżywającego przygody z doktorem Brownem.

Chcielibyście obejrzeć Powrót do przyszłości z udziałem Toma Hollanda?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA