search
REKLAMA
Znalezione w sieci

KEANU REEVES jako JEDI w fanowskim zwiastunie STAR WARS

Łukasz Budnik

7 stycznia 2020

REKLAMA

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie zamknęło główną sagę słynnej serii i na tę chwilę nie wiemy, o czym opowie film ze świata stworzonego niegdyś przez George’a Lucasa. Ostatnie plotki mówią o tym, że producenci planują pokazać wydarzenia dziejące się 400 lat przed filmami z głównej serii. Fani Gwiezdnych wojen tworzą już własne wizje tego, co może się pojawić w nowych produkcjach.

Jeden z użytkowników YouTube’a stworzył fanowski trailer oparty na grach z serii Knights of the Old Republic, w którym głównym bohaterem uczynił… Keanu Reevesa. Wizerunek aktora zapożyczony został z filmu 47 Roninów, zaś pozostałe klipy między innymi z fanowskich filmów i gier osadzonych w świecie Star Wars.

Jak podoba wam się wizja Reevesa jako Jedi? Myślicie, że twórcy powinni wziąć go pod uwagę przy castingu do ewentualnego filmu osadzonego w podobnym czasie? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA