search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Freya Allan jako CIRI i Anya Chalotra jako YENNEFER na zdjęciach z planu drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

22 października 2020

REKLAMA

Trwają prace na planie drugiego sezonu Wiedźmina. Netflix udostępnił już oficjalne zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów serialu, tymczasem na portalu Redanian Intelligence pojawiły się nowe fotki z planu (pierwotnie opublikowane przez Daily Mail i Just Jared), na których dostrzec możemy Freyę Allan oraz Anyę Chalotrę, wcielające się kolejno w Ciri i Yennefer. 

Zdjęcia realizowane są w Wielkiej Brytanii. Na części z nich (trzech ostatnich) widzimy także dublerki aktorek.

 

Przypomnijmy, jak przedstawia się opis fabuły.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Mecię Simson jako Francescę, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Czekacie na drugi sezon? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA