Connect with us

News

Nowe informacje o serialu opartym na serii OBECNOŚĆ. Wyznaczono showrunnerkę

NOWE INFORMACJE O SERIALU OPARTYM NA SERII OBECNOŚĆ przynoszą ekscytujące wieści o showrunnerce Nancy Won i rozwoju produkcji!

Published

on

Prace nad serialem w uniwersum Obecności posuwają się do przodu. Jak ustalił Variety, do ekipy HBO Max dołączyła Nancy Won, która obejmie funkcję scenarzystki, producentki wykonawczej i showrunnerki. Do zespołu pisarskiego dołączą także Peter Cameron i Cameron Squires.

Advertisement

Choć platforma nie komentuje sprawy, wiadomo, że serial ma kontynuować historię zapoczątkowaną w kinowej serii. Produkcja powstanie w studiu Warner Bros. Television, a nad całością nadal czuwa producent Peter Safran. Swoje wsparcie zapewnia również James Wan i jego firma Atomic Monster.

Wieści pojawiają się zaledwie kilka dni po premierze czwartej części cyklu, która po znakomitym otwarciu zarobiła już ponad 194 mln dolarów na całym świecie.

Advertisement

Nancy Won ma na koncie scenariusze m.in. do seriali Sunny, Tiny Beautiful Things i marvelowskiej Jessiki Jones (Netflix). Z kolei Cameron i Squires współtworzyli np. WandaVision oraz To zawsze Agatha.

Advertisement

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

Advertisement
Kliknij, żeby skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *