search
REKLAMA
News

Zwiastun CORONA ZOMBIES, B-klasowego horroru zainspirowanego pandemią koronawirusa

Łukasz Budnik

26 marca 2020

REKLAMA

Kilkanaście dni temu niszowe studio Full Moon Features, które ma na koncie takie produkcje jak seria Władca lalek oraz Potwór na zamku, ogłosiło że pracuje nad filmem Corona Zombies, opartym na panującej pandemii. 

Według opisu fabuła skupi się na wirusie, który sprawia, że ludzie ruszają, aby mordować żywych, podczas gdy rząd i bogacze nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą zaraza. Plakat filmu przedstawia zombie w masce ochronnej trzymającego mydło i papier toaletowy. Jako że tematyka jest tak bardzo na czasie, można przypuszczać, że film powstał w przeciągu ostatnich tygodni. Premiera zaplanowana jest już na 10 kwietnia – Corona Zombies zadebiutuje wtedy na kanale Full Moon Features. Tymczasem do sieci trafił krótki zwiastun filmu.

Przypomnijmy, że koronawirus znacząco wpłynął na przemysł filmowy – na skutek pandemii przesunięto wiele premier i wstrzymano prace na planach oczekiwanych produkcji.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA