search
REKLAMA
News

WILL POULTER dołącza do MCU. Zagra Adama Warlocka w STRAŻNIKACH GALAKTYKI 3

Will Poulter znany jest m.in. z komedii “Millerowie”.

Łukasz Budnik

12 października 2021

REKLAMA

Potwierdziły się krążące w ostatnich dniach plotki – znany m.in. z filmów Millerowie oraz Czarne lustro. Bandersnatch Will Poulter dołącza do MCU i wcieli się w Adama Warlocka, popularnego bohatera znanego z komiksów. Aktor zagra w Strażnikach Galaktyki 3, a jego angaż potwierdził na Twitterze James Gunn.

Obecność Warlocka została zasugerowana już w scenie po napisach drugiej części serii Gunna, jednak od tamtej pory postać nie doczekała się nawet wzmianki w MCU. W komiksach Warlock odgrywa ważną rolę w serii “The Infinity Gauntlet” Jima Starlina, którą zostały zainspirowane Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry. Okaże się, w jakim kierunku poszedł Gunn w swoim scenariuszu.

Prace na planie Strażników Galaktyki 3 mają ruszyć w listopadzie, a kinowa premiera została wyznaczona na 5 maja 2023 roku. Poza Poulterem, w filmie zobaczymy m.in. Chrisa Pratta, Zoe Saldanę, Dave’a Bautistę i Pom Klementieff, a do ról głosowych powrócą Vin Diesel i Bradley Cooper. 

zdjęcie główne: ComicBook.com

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA