search
REKLAMA
News

W sieci pojawiło się logo SAW X, kolejnej części serii “Piła”. Premiera w tym roku

W “Saw X” do roli Jigsawa powraca Tobin Bell.

Łukasz Budnik

27 czerwca 2023

REKLAMA

W tym roku do kin trafi kolejna, dziesiąta już odsłona serii Piła, zatytułowana Saw X. Po tym, jak w poprzedniej części (Spirala) zabrakło Tobina Bella, aktor powróci w “dziesiątce”, aby znowu wcielić się w Jigsawa. Do sieci trafiło oficjalne logo filmu.

Reżyserem dziesiątej Piły jest Kevin Greutert, który reżyserował już części szóstą i siódmą, jak również pracował jako montażysta przy większości cyklu. Producenci zapowiadali, że zatrudniając Gretuerta chcą powrócić do klasycznej formuły cyklu, od której odeszła Spirala. Podobnie wypowiadał się sam reżyser, pisząc w lutym, że w “dziesiątce” mamy wrócić do korzeni tego, co sprawiło, że Piła jest tak wyjątkowa dla niego i wszystkich, którzy kochają sagę o Johnie Kramerze.

Logo filmu wygląda następująco:

Wygląda na to, że 28 lipca do sieci mogą trafić kolejne materiały promocyjne.

Poniżej jeszcze zdjęcie Tobina Bella z planu filmu. Fotografia trafiła na Twittera w listopadzie zeszłego roku. Premiera Saw X zaplanowana jest na 27 października. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA