search
REKLAMA
News

TOM CRUISE relacjonuje wyprawę do kina na TENET. Jakie są wrażenia aktora?

Łukasz Budnik

26 sierpnia 2020

REKLAMA

Już od dziś w kinach można oglądać Tenet Christophera Nolana, pierwszy tak głośny film od czasu początku pandemii koronawirusa. Możliwość zobaczenia dobrze ocenianego widowiska cieszy fanów Nolana, wśród których – jak się okazuje – jest też Tom Cruise.

Aktor opublikował na swoim Twitterze filmik, na którym wraz z Christopherem McQuarrie’em – reżyserem kolejnej części Mission: Impossible, jak również dwóch poprzednich – udaje się do kina na seans nowego dzieła Nolana. Cruise zaznacza w trakcie, że świetnie znowu znaleźć się na sali kinowej, a gdy po seansie zostaje spytany przez jednego z widzów o wrażenia, odpowiada, że bardzo mu się podobało. Krótką relację i ekscytację Cruise’a zobaczycie poniżej:

To pierwszy raz, gdy Cruise niejako promuje film w którym sam nie wystąpił – widocznie i jemu zależy, aby Tenet odniósł sukces i sprawił, że przemysł filmowy nieco odżyje, a widzowie zapełnią sale kinowe. Pierwotnie jeszcze w tym roku mieliśmy zobaczyć Cruise’a w sequelu Top Gun, premiera została jednak przesunięta na rok 2021. Opóźniła się też realizacja kolejnego M:I, o którym głośno było w Polsce ze względu na sprawę ewentualnego wysadzenia mostu na Dolnym Śląsku.

Macie już bilety na Tenet?

Fotka główna: Joblo

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA