search
REKLAMA
News

To RAFAŁ ZAWIERUCHA zagrał PATRYKA VEGĘ w jego filmowej biografii. Nowy plakat z aktorem

Rafał Zawierucha wciela się w Vegę w filmie “Niewidzialna wojna”.

Łukasz Budnik

15 lipca 2022

REKLAMA

W maju The Hollywood Reporter poinformowało, że Patryk Vega zrealizuje swój pierwszy anglojęzyczny film. Opowie on o Władimirze Putinie i jego drodze do władzy w Rosji. Zanim jednak to nastąpi, twórca pokaże fabularyzowaną wersję własnego życia, a to za sprawą produkcji Niewidzialna wojna.

Do sieci trafił dziś nowy plakat filmu wraz z informacją, że to Rafał Zawierucha zagrał Vegę. Dystrybutorem produkcji jest Kino Świat, które zapowiada ją następująco:

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju “Pitbull”, “Botoks” czy “Kobiety mafii”? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – “Niewidzialna wojna”, który pojawi się w kinach 30 września 2022.

W lutym tego roku Vega zapowiadał:

Nie jest to pomnik mojej osoby, czy gloryfikacja. To film o walce między ciemnością, a światłem w moim życiu. Pokazuje mechanizm zmagania się człowieka z mrokiem.

W obsadzie filmu są także Anna Mucha Justyna KarłowskaIgnacy Klim, Artur DziurmanZbigniew KozłowskiMichał KarmowskiPiotr CyrwusAndrzej Franczyk oraz Waldemar Maliszewski.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA