search
REKLAMA
News

Thor na bezrobociu, odsłona druga

REDAKCJA

15 lutego 2017

REKLAMA

Okazuje się, że nawet nakręcony dla żartu krótki metraż może doczekać się swojego sequela. Z okazji premiery filmu Doctor Strange na nośnikach, światło dzienne ujrzała druga część zabawnego mockumentary z Thorem i jego współlokatorem w roli głównej.

Część pierwsza została zaprezentowana przez reżysera, Taikę Waititi, na Comic-Conie w San Diego w czerwcu zeszłego roku. Oba klipy są elementem promocji nadchodzącego Thor: Ragnarok i w zabawny sposób pokazują, co rzekomo robił Bóg Piorunów w momencie, gdy prawie cała reszta superbohaterskiej ferajny ścierała się ze sobą w Civil War. Tym razem skupiamy się na jakże życiowym problemie płacenia czynszu – problematycznym tym bardziej, gdy do dyspozycji ma się wyłącznie monety i kosztowności prosto z Asgardu.

Już 3 listopada tego roku okaże się, czy prezentowany tutaj poziom dystansu i poczucia humoru zostanie zachowany w opowieści o przygodach Thora i Hulka w kosmosie. Oby!

REDAKCJA

REDAKCJA

film.org.pl - strona dla pasjonatów kina tworzona z miłości do filmu. Recenzje, artykuły, zestawienia, rankingi, felietony, biografie, newsy. Kino klasy Z, lata osiemdziesiąte, VHS, efekty specjalne, klasyki i seriale.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA