search
REKLAMA
News

Rząd rozszerza obostrzenia. Kina i teatry w całej Polsce znów zamknięte

Filip Pęziński

17 marca 2021

REKLAMA

Dziś odnotowano ponad 25 tysięcy przypadków zakażenia koronawirusem, wobec czego odbyła się konferencja ministra zdrowia, na której Adam Niedzielski ogłosił, że przywrócone zostaną pełne obostrzenia w całej Polsce. Oznacza to, że znów zamknięte zostaną w nich kina i teatry w całym kraju.

Rząd postanowił rozszerzyć dotychczasowe regionalne obostrzenia na całą Polskę i przywrócić w całym kraju naukę zdalną w klasach 1-3 szkół podstawowych, zamknąć hotele (poza hotelami robotniczymi i określonymi podróżami służbowymi), ograniczyć działalność galerii handlowych, zamknąć kina, teatry, muzea, galerie sztuki i muzea oraz baseny, sauny, solaria i obiekty sportowe.

Nowe decyzje będą obowiązywać od 20 marca do 9 kwietnia. Oczywiście nie jest wykluczone ich przedłużenie lub rozszerzenie. 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA