search
REKLAMA
News

Robert Pattinson jako BATMAN i Zoë Kravitz jako CATWOMAN na nowych okładkach promujących film

“The Batman” zadebiutuje 4 marca 2022 roku.

Łukasz Budnik

18 grudnia 2021

batman
REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera The Batman Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz, która wciela się w Catwoman. Aktorkę wraz z Pattinsonem możemy zobaczyć na nowych okładkach magazynu Empire, który włączył się w promowanie filmu Reevesa.

Okładki zobaczycie poniżej:

empire batman 1

empire batman 2

empire batman 3

W zeszłym miesiącu Kravitz ciepło wypowiadała się o roli Pattinsona, mówiąc:

Rob jest idealny do tej roli. Był niesamowity. Jego przemiana była nieziemska. Reżyser Matt Reeves ma ogromne serce i bardzo przejmuje się tymi bohaterami. Cieszę się, że uda się na wakacje, bo na to zasługuje. Mam nadzieję, że fani będą zachwyceni, bo włożyliśmy w to mnóstwo pracy.

 

Tak z kolei komentowała swoją postać:

Selina Kyle reprezentuje naprawdę dużą siłę kobiecości i ekscytuje mnie zagłębienie się w ten aspekt. Myślę, że kobiecość wyraża moc, inną niż ta mężczyzn. To bardzo interesujące w kontekście Batmana i Kobiety-Kot. Batman jest przedstawicielem męskiej siły, a Kobieta-Kot żeńskiej, nieco bardzo skomplikowanej i delikatniejszej. Podoba mi się idea, że można jednocześnie być delikatnym, potężnym i bardzo niebezpiecznym.

Widzowie, którzy mieli już okazję zobaczyć fragmenty The Batman, podkreślali, że film Reevesa jest klimatem zbliżony do horroru i nie stroni od przemocy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA