search
REKLAMA
News

Reżyser “Logana” skomentował wieść, że HUGH JACKMAN zagra Wolverine’a w “Deadpoolu 3”

W nocy dowiedzieliśmy się, że Hugh Jackman raz jeszcze zagra słynnego mutanta.

Łukasz Budnik

28 września 2022

logan deadpool
REKLAMA

W nocy dowiedzieliśmy się, że w trzeciej części serii Deadpool (należącej już do MCU) rolę Wolverine’a raz jeszcze powtórzy Hugh Jackman, który po raz pierwszy zagrał ją w X-Men z 2000 roku. Aktor od kilku lat utrzymywał, że nie zamierza wracać do tej postaci, a pożegnaniem z nią był Logan (2017). Co na temat nowych wieści sądzi reżyser wspomnianej produkcji, James Mangold?

Twórca umieścił na Twitterze gif z Logana, w którym tytułowy bohater zostaje nabity na gałąź. Niektórzy użytkownicy odczytali to jako wyraz ubolewania z faktu, że historia Wolverine’a Jackmana nie zakończy się na docenionym widowisku sprzed pięciu lat. Pojawiły się komentarze, że choć w MCU istnieje teraz multiwersum i Wolverine z Deadpoola 3 będzie zapewne wariantem, to jego obecność odbierze nieco siły zakończeniu Logana. W końcu Mangold napisał drugiego tweeta:

O rany! Spokojnie. Tylko żartuję, wszystko w porządku! LOGAN zawsze będzie istnieć. Bez względu na to, czy chodzi o multiwersum czy prequel, czarną dziurę czy zmianę czasu, kanon czy nie, lub nawet brak racjonalnego uzasadnienia, nie mogę się doczekać, jakie szaleństwo przygotują moi drodzy przyjaciele.

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy, który pracował z Reynoldsem już przy Free Guy oraz Projekcie Adam. Twórca był dużym zwolennikiem tego, by Reynolds i Jackman zagrali wspólnie w następnej odsłonie.

Data premiery jest wyznaczona na 6 września 2024 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA