search
REKLAMA
News

Dafne Keen zdradziła, czego ważnego nauczył ją HUGH JACKMAN na planie “Logana”

Dafne Keen zagrała w “Loganie” postać X-23.

Łukasz Budnik

28 listopada 2022

logan 1
REKLAMA

W 2017 roku w kinach oglądaliśmy film Logan z Hugh Jackmanem w roli tytułowej, któremu na ekranie towarzyszył m.in. Patrick Stewart oraz dwunastoletnia wówczas Dafne Keen. Młoda aktorka od tamtej pory zagrała w serialu Mroczne materie, zobaczymy ją też w produkcji The Acolyte należącej do uniwersum Star Wars. W nowym wywiadzie aktorka zdradziła, czego nauczyła się od Jackmana na planie Logana.

Keen stwierdziła:

Hugh Jackman był świetny i najwięcej nauczył mnie tego, w jaki sposób traktować ekipę na planie. Miał z nią wspaniałe relacje – uczył mnie, że zachowywanie dystansu między obsadą i ekipą jest niewłaściwe i że wszyscy powinni być traktowani równo. Ze wszystkimi był blisko, znał imię każdego pracownika i co tydzień kupował wszystkim bilety na loterię. Wiele się od niego nauczyłam i czuję się szczęściarą, że miałam taką możliwość.

Z kolei reżyser James Mangold nauczył aktorkę, żeby zawsze dawać z siebie wszystko w swoim występie.

dafne keene 1

Choć Logan w teorii miał być pożegnaniem Jackmana z rolą Wolverine’a, zobaczymy go jako Logana także w Deadpoolu 3, które premiera została zaplanowana na listopad 2024 roku. Z kolei Keen powróci w trzecim sezonie Mrocznych materii, który zadebiutuje już 5 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA