search
REKLAMA
News

RAISED BY WOLVES. Zwiastun serialu science fiction od RIDLEYA SCOTTA

Łukasz Budnik

6 sierpnia 2020

REKLAMA

3 września na platformie HBO Max zadebiutuje nowy serial sygnowany nazwiskiem Ridleya Scotta, twórcy m.in. Obcego – ósmego pasażera NostromoRaised by Wolves, bo o nim mowa, pierwotnie miał być pokazany przez stację TNT, ostatecznie podjęto jednak decyzję, że będzie oryginalną produkcją uruchomionej niedawno platformy. Pokazano pierwszy zwiastun i plakat produkcji.

Fabuła serialu opowiada o androidach, którzy zamieszkują tajemniczą planetę i wychowują na niej ludzkie dzieci. Powiększanie się kolonii doprowadza w końcu do napięć religijnych, które z kolei mogą zakończyć się buntem. W serialu występują między innymi Travis Fimmel, Amanda Collin, Abubakar Salim i Winta McGrath. Poniżej zwiastun:

Showrunnerem i scenarzystą serialu jest Aaron Guzikowski, Scott zaś produkuje i reżyseruje. Zobaczymy co najmniej dziesięć odcinków produkcji. Prace zostały zakończone już w zeszłym roku.

Jak podoba wam się zwiastun?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA