search
REKLAMA
News

Obsadzono rolę Dzwoneczka w aktorskim remake’u PIOTRUSIA PANA

Łukasz Budnik

26 września 2020

shahidi dzwoneczek
REKLAMA

Jednym z przygotowywanych remake’ów animacji Disneya jest Piotruś Pan i Wendy, nowa wersja filmu z 1953 roku opartego na prozie Jamesa Barriego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja trafi na ekrany, znamy już jednak część obsady – tym razem dowiedzieliśmy się, kto zagra Dzwoneczka.

Będzie to Yara Shahidi, znana z sitcomu Czarno to widzę oraz jego spin-offu, Grown-ish, w którym zagrała główną rolę. Aktorka wystąpiła także w filmie Słońce też jest gwiazdą. W Piotrusiu Panie i Wendy dołącza do Jude’a Lawa, który zagra kapitana Haka, oraz do Alexandra Molony’ego i Ever Anderson, wcielających się w tytułowe postaci. Shahidi nie jest jedyną aktorką z Czarno to widzę która otrzymała rolę w Disneyu – jej koleżanka z planu, Halle Bailey, zagra Ariel w remake’u Małej Syrenki.

Disney wciąż nie ogłosił, czy Piotruś Pan i Wendy będzie filmem przeznaczonym tylko do streamingu, czy doczeka się dystrybucji kinowej – najnowsze wieści głoszą, że są plany na to aby wprowadzić widowisko na wielkie ekrany, nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone.

Czekacie na nową wersję Piotrusia Pana?

Zdjęcie główne: Inside The Magic

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA