search
REKLAMA
News

NOWY BOND STRACIŁ REŻYSERA PRZEZ TOMASZA KOTA? Suma wszystkich newsów

Szymon Skowroński

24 sierpnia 2018

REKLAMA

Wiemy, że nie macie czasu, by śledzić wszystkie newsy ze świata kina, dlatego przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń filmowych tygodnia.

Bond 25. bez reżysera

Danny Boyle, reżyser Trainspottingu, Slumdoga i paru innych szalonych, brutalnych, przewrotnych filmów, nie doszedł do porozumienia z producentami serii o Bondzie. Zdjęcia do nowego filmu mają zacząć się w grudniu, a premierę przewidziano na listopad 2019 (choć już mówi się o przesunięciach). Ciekawostka: producenci i reżyser ponoć mieli inne zdanie na kilka różnych tematów, a jednym z ważniejszych było obsadzenie Tomasza Kota jako rosyjskiego przeciwnika w stylu łotrów zza żelaznej kurtyny. No cóż, można powiedzieć, że tym razem zimna wojna skończyła się, zanim się w ogóle zaczęła.

#MeToo: Asia Argento też molestowała?

Aktorka, jedna z inicjatorek ruchu #MeToo, miała uprawiać seks z siedemnastolatkiem, wcześniej podając mu alkohol. Tak donoszą różne internetowe źródła. Aktorka stanowczo przeczy, jakoby do stosunku doszło. Wiadomo na pewno, że w październiku 2017 – czyli dosłownie na chwilę przed rozkręceniem “Afery Weinsteina” – Argento zapłaciła Jimmy’emu Bennettowi, nie chcąc, by sprawa trafiła do sądu. Twierdzi również, że do polubownego rozwiązania sprawy nakłonił ją ówczesny narzeczony, Anthony Bourdain. Bourdain nie jest w stanie odnieść się do słów Argento, gdyż popełnił samobójstwo kilka miesięcy temu.

Mój komentarz do sprawy:

To jednak nie koniec pier***ego świata

W temacie końców i braku końców: netfliksowy The End of F***ing World, który wydawał się zamkniętą, spójną całością, otrzyma drugi sezon. Co skończy się tym razem? Lokalny układ słoneczny? Potencjał na kontynuację widzę też w zbliżającym się powoli zderzeniu Drogi Mlecznej i Andromedy. Następnie – Koniec pier***ego obserwowalnego wszechświata i zwieńczenie serii: Koniec, k***wa, wieloświata! A co!

Nowy Sherlock Holmes – tym razem na żarty

Widzieliście, że robi się komedia o Sherlocku Holmesie? Nie? To już wiecie. Kręci Etan Cohen. W obsadzie – uwaga – następujące nazwiska: Will Ferrell (mój ulubiony aktor) jako Holmes, John C. Reilly (mój drugi ulubiony aktor) jako Watson, Ralph Fiennes (mój trzeci ulubiony aktor), Kelly Macdonald, Rebecca Hall i Hugh Laurie. Pierwsza fotka z produkcji poniżej.

Teoria wielkiego wychłodzenia

Po 12 sezonach CBS przestanie produkować Teorię wielkiego podrywu. Podwójne zaskoczenie: pierwsze, bo serial wciąż sobie radził w rankingach popularności; drugie, że jedenaście lat udało im się przeciągać tę samą puentę. Serial zdążył złożyć jajka w postaci spin-offu Młody Sheldon.

BAZINGA!

Ben Affleck wraca na odwyk od alkoholu

Im bliżej ośrodka, tym dalej od bat-jaskini? Szkoda. Dobry chłopak był, lecz… dużo pił?

Avatar

Szymon Skowroński

REKLAMA