search
REKLAMA
News

LISTY DO M. 4. Pierwszy zwiastun kolejnej części słynnej serii

Łukasz Budnik

28 września 2020

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Listy do M. 4, kolejnej odsłony popularnej serii w świątecznym klimacie. Reżyserem nowej części jest Patryk Yoka, która ma na koncie udział w takich produkcjach jak Rodzinka.pl oraz Prawo Agaty

Opis filmu brzmi:

Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich “miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem.

W czwartej części w głównych rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk. Zobaczymy też nowych bohaterów – tych zagrali Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Michał Zieliński i Vanessa Aleksander.

Pierwsza część serii trafiła do kin w 2011 roku. Na seanse wybrały się prawie 3 miliony widzów.

Premiera Listów do M. 4 wyznaczona została na 4 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA