search
REKLAMA
News

LISTY DO M. 4. Pierwszy zwiastun kolejnej części słynnej serii

Łukasz Budnik

28 września 2020

listy do m 4
REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Listy do M. 4, kolejnej odsłony popularnej serii w świątecznym klimacie. Reżyserem nowej części jest Patryk Yoka, która ma na koncie udział w takich produkcjach jak Rodzinka.pl oraz Prawo Agaty

Opis filmu brzmi:

Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich “miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem.

W czwartej części w głównych rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk. Zobaczymy też nowych bohaterów – tych zagrali Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Michał Zieliński i Vanessa Aleksander.

Pierwsza część serii trafiła do kin w 2011 roku. Na seanse wybrały się prawie 3 miliony widzów.

Premiera Listów do M. 4 wyznaczona została na 4 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA