search
REKLAMA
News

Kumail Nanjiani o ETERNALS. W science fiction Marvela znajdzie się… scena tańca rodem z Bollywood

Łukasz Budnik

5 marca 2020

REKLAMA

Kumail Nanjiani, jeden z aktorów którzy pojawią się się w zaplanowanym na końcówkę roku widowisku Eternals, wziął ostatnio udział w podcaście New Hollywood, gdzie porozmawiał między innymi właśnie o nadchodzącym filmie science fiction Marvela. Poruszył temat sceny, której fragment został zaprezentowany podczas brazylijskiego Comic Conu – chodzi o taneczną sekwencję rodem z Bollywood. 

Przypomnijmy, że fabuła Eternals ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia (po kilku tysiącach lat) i zjednoczenia się w walce ze starożytnym wrogiem ludzkości. Nanjiani wyjawił, że jego bohater ma sekretną tożsamość w postaci gwiazdy bollywoodzkich filmów – stąd właśnie w Eternals znajdzie się sekwencja taneczna. Aktor opowiedział o tym, jak dużo czasu zajęło mu przygotowanie fizyczne do realizacji tej sceny, zwłaszcza że oprócz niego wszyscy obecni na ekranie profesjonalnie zajmują się tańcem. Taneczna sekwencja nie jest jedyną nowością, jaką wprowadzą Eternals do MCU – niedawno dowiedzieliśmy, że po raz pierwszy zobaczymy w tym filmie pocałunek osób tej samej płci.

Obsada filmu

Jeśli data premiery nie ulegnie zmianie, Eternals trafi do polskich kin 6 listopada. Poza Nanjianim w filmie występują między innymi Salma Hayek, Angelina Jolie, Kit Harington i Richard Madden. Reżyseruje Chloe Zhao. 

Zdjęcie główne: The Hollywood Reporter

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA