search
REKLAMA
News

Ke Huy Quan opowiedział, jak wyglądało jego spotkanie z HARRISONEM FORDEM po 38 latach od “Świątyni zagłady”

Ford i Quan zagrali razem w filmie “Indiana Jones i świątynia zagłady”.

Łukasz Budnik

20 października 2022

ford huy
REKLAMA

Podczas tegorocznego D23 Expo doszło do wyjątkowego spotkania – za kulisami spotkali się Harrison Ford i Ke Huy Quan, którzy zagrali razem w filmie Indiana Jones i Świątynia Zagłady.

Ford pojawił się na wydarzeniu aby promować piątą część serii o słynnym archeologu, zaś Quan, ponieważ dołączył do obsady drugiego sezonu serialu Loki należącego do MCU. Aktor, który w Świątyni Zagłady zagrał Shorty’ego, opowiedział, jak wyglądało spotkanie jego i Forda.

Byliśmy w pomieszczeniu z aktorami, producentami i reżyserami, a osoba wyznaczona, aby mi asystować, przekazała, że na zewnątrz jest Harrison Ford i spytała, czy chcę się przywitać. Pomyślałem, że oczywiście, nie widziałem go od 38 lat. Wyszedłem i zobaczyłem, jak rozmawia z Phoebe Waller-Bridge. Gdy podchodziłem, serce mi waliło. Zastanawiałem się, czy mnie rozpozna, bo gdy ostatnio mnie widział, byłem dzieckiem. Gdy się zbliżyłem, wycelował we mnie palec ze zmarszczoną miną. Pomyślałem: “O rany, pewnie myśli, że jestem fanem i każe mi nie podchodzić”. Ale on zapytał: “Ty jesteś Short Round?”. Od razu przeniosłem się do 1984 roku i odpowiedziałem “Tak, Indy”. Powiedział “chodź tu” i mocno mnie przytulił, a do mnie wróciły wszystkie wspomnienia z planu. To było takie komfortowe, niesamowite. To wspaniały człowiek, jeden z najbardziej szczodrych na tej planecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ke Huy Quan (@kehuyquan)

Piąta część Indiany Jonesa zadebiutuje 30 czerwca 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA