search
REKLAMA
News

Jessie Buckley w zwiastunie horroru MEN od twórcy “Ex Machiny” i “Anihilacji”

“Men” zadebiutuje 20 maja.

Łukasz Budnik

9 lutego 2022

men zwiastun 1
REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun filmu Men, kolejnego w dorobku reżyserskim Alexa Garlanda, który wcześniej stanął za kamerą Ex Machiny oraz Anihilacji. Nowe dzieło reżysera produkuje studio A24.

Horror Men opowiada o młodej kobiecie, Harper, która po śmierci byłego męża wyrusza na wieś, mając nadzieję, że pozwoli jej to odzyskać wewnętrzny spokój. Główną rolę w filmie gra Jessie Buckley, która ma na koncie m.in. Może pora z tym skończyćCzarnobyl oraz Córkę – za występ w tym ostatnim została wczoraj nominowana do Oscara. Oprócz Buckley, w filmie wystąpią Rory Kinnear, którego ostatnio mogliśmy oglądać w Nie czas umierać, oraz Paapa Essiedu (I May Destroy You). Zdjęcia zakończyły się w maju 2021.

Zanim Garland został reżyserem, skupiał się głównie na pisaniu – to jest autorem powieści The Beach, na podstawie której Danny Boyle nakręcił Niebiańską plażę. Pisał też scenariusze m.in. do 28 dni później oraz Dredda z Karlem Urbanem.

Data premiery filmu Men została wyznaczona w kinach na 20 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA